Pınar Deniz rolünden çıkamayınca terapi zorunluluk oldu! İşte Pınar Deniz’i terapiye sokan unutulmaz dizi!

Merhabalar,

CsaHaber.com / Detay – Ünlü oyuncu Pınar Deniz, geçtiğimiz günlerde Kanal D’de yayınlanan ‘Yargı’ dizisine dahil oldu ve 31 Mayıs’ta Disney Plus’ta seyirciyle buluşacak. 2. sezonuyla da sona eren deneme dizisi önümüzdeki sezonda izleyiciyi derinden etkilemeye devam edecek.

Pınar Deniz ise hak ettiği projeden bahsederken kendisine yıllar önce büyük ün kazandıran Vatanım Sensin dizisindeki durumundan bahsetmişti. Youtube’da İbrahim Selim’in programına konuk olan Pınar Deniz, Vatanım Sensin projesinin kariyeri için çok önemli bir çalışma olduğunu söyledi.

Dizi için teklif geldiğinde farklı projeler için pazarlık yaptığını belirten oyuncu, Vatanım Sensin’i hem tarihi bir projede yer aldığı hem de hikayeyi beğendiği için tercih ettiğini söyledi.

Pınar Deniz, Yıldız rolünün kendisini duygusal olarak yorgun bıraktığını da açıkladı. Karakterin içinden nasıl çıkacağını bilemediği bir süreçten geçtiğini anlatan oyuncu, bunun için terapiye gitmek zorunda kaldığından bile bahsetmişti.

Vatanım Sensin dizisi Pınar Deniz’e büyük ün kazandırmanın yanı sıra gerçek bir oyuncu olarak duygularıyla mücadele etmesi gerektiğini anlamasına da yardımcı oldu.

Pınar Deniz, yaşadığı süreçle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Yıldız rolü benim dönüm noktam oldu. Menajerime bu işin benim için çok şanslı olacağına inandığımı söyledim. Çok sağlam iki üç iş arasında kaldık. Vatanım Sensin de bunlardan biriydi. Bir dönem eseri çalmak istedim ve senaryosundan çok etkilendim.

O zamanlar oyunculukta yeni olduğumu hissettim. Vatanım Sensin oyunculuk deneyimini ilk kazandığım projelerden biriydi. İlk görüşmeden beri bu duygudan nasıl kurtulacağımı bilmiyorum. Ağlamaya başladığımda, ağlamaya devam ettim. Eve geldiğimde hala çok mutsuzdum.

Pınar Deniz oynadığı rolün dışına çıkamayınca terapi şart oluyor! Pınar Deniz'e tedavi ettiren unutulmaz dizi!  9

Mesela Miradane’nin oynadığı bir sahne var ama ben hiç çıkmadım. İdam edilmek üzere ve iskeleye doğru yürüyor. Yüksek sesle ağlıyorum ve kendimi parçalara ayırıyorum. Sanki 15 saniye görülmüşüm gibi. O gün o kadar moralim bozuktu ki terapiye gittim. Çekimler tüm gün sürdü.

Ceylin geçen sene büyük rol oynamıştı. Bazen eve gidip Ceylin için üzülüyorum ama o dramı üzerimden atıp ağlayamıyorum. Beyin hafızası diye bir şey var. Bunun doğru olmadığını biliyorsunuz ama bazen beyin bunun doğru olmadığını unutuyor. Bu kadar dram yaşamak zor olabilir.

Oyunculuk gerçekten zor bir şey, ince bir çizgi. “

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Güncel haberler için bizi takipte kalmayı unutmayın!

Yorum yapın